York Klima

İklimlendirme dünyasının en bilinen markalarından olan York klima, 1870’li yıllardan bu yana teknoloji dünyasının içerisinde olan marka, o günden bu yana Amerika Birleşik Devletleri merkezli tüm dünyada operasyonlarını sürdürüyor.

York klima ergonomik ve ekonomik tasarımları ile öne çıkarken aynı zamanda sunduğu enerji tasarrufları ile de kullanıcılara birçok özellik sunmaktadır. Bu anlamda farklı alanlara göre tasarlanmış olan klima modelleri ile kendisini ve ürünlerini sürekli olarak yeni baştan ortaya çıkartan marka, tüm kullanıcılara (ev veya iş yeri) hitap eden geniş yelpazeye hizmet sunmaktadır.

York Isıtma ve Soğutma Ürünleri

York ısıtma ve soğutma ürünleri arasında ev ve ofis tipi olmak üzere iki çeşit bulunmaktadır. Yenilikçi ve modern tarzları ile dikkat çeken York klima,9 bin BTU’dan 48 bin BTU’ya kadar farklı büyüklüklerde iklimlendirme ürünleri sunmaktadır. Böylece hem ofislerde hem de evlerde konforlu bir yaşamın kapılarını aralamaktadır.

York klima çeşitleri arasında duvar tipi, split klima ve salon tipi klima bulunmaktadır. Bunun haricinde farklı ürünler de kullanıcıların isteklerine göre sunulmaktadır.

York Duvar Tipi Klima

York duvar tipi klimalar, salon, oturma odası, mutfak, yatak odası gibi evlerin farklı noktalarında kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. Hem pratik hem de ekonomik olan York duvar tipi klimalar, Ulusal Çevre Ajansı tarafından ödüllendirilmesi ile öne çıkmaktadır. A sınıfı enerji tasarrufu ile kullanıcıların ekonomisine önemli bir katkı sunan klimalar, çizgileri ile de sıklıkla tercih ediliyor. Buna ek olarak özellikleri ile de kullanıcıların ilgisini çeken odaların içerisinde adeta vazgeçilmez parça gibi duruyor.

York Split Klima

York split klima türleri 48 bin BTU’ya kadar seçenek sunmaktadır. Özellikle banka, iş yeri, atölye gibi büyük ve geniş alanları olan yerlerde kullanılan split klimalar, her türlü ihtiyacı karşılaması ile öne çıkıyor. -15 gibi çok düşük sıcaklıklarda dahi çalışabilmek özelliğine sahip olan York Split Klima, enerji sınıfları ile ekonomiye katkı sağlıyor. Nem alma fonksiyonu, uyku modu, otomatik arıza teşhis split klimanın diğer özellikleri arasında bulunuyor.

York Salon Tipi Klima

York salon tipi klimalar genellikle geniş alanları serinletmek için kullanılmaktadır. Özellikle enerji sınıfları ile dikkat çeken York salon tipi klimalar, dikey modelleri sayesinde ergonomiktir. Bu özellikleri sayesinde birçok kullanıcı tarafından tercih edilmektedir. York’un ürettiği salon tipi klimalar, bankalar, atölyeler ve geniş alanlarda rahatlıkla kullanılmaktadır. York salon tipi klima modelleri üst düzey verimliliğinden dolayı sıklıkla tercih edilen markalar arasında yer almaktadır.

York Klima Toptan Satış

York klima toptan satış için birçok ilde bulunan satıcı ve servis ile görüşme gerçekleştirebilirsiniz. Buna ek olarak distribütör firma ile iletişime geçerek, gerekli bilgiyi edinebilirsiniz. Rzg İklimlendirme York klima, merkezi havalandırma ve iklimlendirme sistemleri satışı, projelendirme ve kurulum hizmetlerinde yetkili bayidir.