Samsung Klima

Beyaz eşya ve teknoloji alanında dev kuruluşlardan birisi olan Samsung, iklimlendirme alanında da büyük işlere imza atıyor. Klima, ısıtma ve soğutma ekipmanları sayesinde birçok ev ve iş yerine giren firma, sunduğu ürünlerle son dönemlerde bu alanda da popüler firmalar arasında yer almayı başardı.

Samsung sanıldığının aksine klima dünyasında yeni bir marka değildir. 1960’lı yıllarda atılım yapan firma teknoloji alanında beyaz eşya ve bilgisayar teknolojisinin yanına iklimlendirmeyi de eklemiş ve yola bu şekilde devam etmiştir. Sunulan ürünlere ek olarak enerji tasarrufu ile de dikkat çeken Samsung klima, ülkemizde de çok tutulan iklimlendirme ürünleri arasında bulunmaktadır.

Samsung Isıtma ve Soğutma Ürünleri

Samsung ısıtma ve soğutma ürünleri arasında geniş bir kartela bulunmaktadır. Duvar tipi, Split Klima ve Salon tipi klima bu ürün gruplarından bazılarıdır. Genel olarak 9 bin BTU ile 24 bin BTU arasında değişen büyüklükleri ile öne çıkan Samsung Klimalar, hem ısıtma hem de soğutma işlemlerini geniş alanlarda yapabilme özelliklerine sahiptir. Ayrıca klimalar evlerde ve iş yerlerinde kullanıma da uygun olması ile bilinmektedir.

Samsung Duvar Tipi Klima

Samsung duvar tipi klima serisinde üçgen teknolojisi adını verdiği yeni bir özellik kullanmaktadır. Bu sayede klimada geniş bir giriş ızgarası ve daha geniş bir hava besleme yüzeyi bulunmaktadır. Klimaya eklenen V-kanatlar sayesinde hava daha geniş bir alana yayılmaktadır.

Klimanın duvar aparatı içerisinde Easy Filter Plus teknolojisi sayesinde hava her zaman taze tutulur. Havada bulunan ve insan sağlığını tehdit eden bakteri, virüs ve alerjen etkiler bu sayede büyük ölçüde ortamdan temizlenmiş olur.

Samsung duvar tipi klimalarda bulunan Wi-Fi özelliği sayesinde tablet, telefon vb. cihazlara yüklenecek uygulama sayesinde dilediğiniz noktadan kontrol edebilme özelliği sunulmaktadır. Dolayısıyla Sisteminizi açıp kapatmak, işlevleri kontrol etmek ve çalışmasını programlamak için istediğiniz zaman istediğiniz yerde kullanabilirsiniz.

Samsung Split Klima

Samsung split klimalar 9 bin BTU’dan 24 bin BTU’ya kadar geniş motor büyüklükleri ile kullanıcıların hizmetine sunuluyor. Samsung içerisinde üretilen split klimalarda Wind Free teknolojisi kullanılmaktadır. Bu model yalnızca 18 bin BTU ve üzerinde geçerlidir. Rüzgarsızlık teknolojisi olarak Türkçeye çevrilecek olan Split klimalar klimanın yaydığı rüzgar hissini ortadan kaldırıyor.

Samsung Salon Tipi Klima

Samsung salon tipi klimalarda kullanıcıların rahatı düşünülmüş. Üçlü koruma adı verilen bir sistem sayesinde hem klimanın sağlıklı çalışması sağlanıyor hem de ömrü uzuyor. Ayrıca otomatik kapak adı verilen sistem sayesinde toz parçalarının klimanın içerisine dolması engelleniyor. Kapak yalnızca çalıştığı zaman açık kalıyor ve istenilen pozisyona ayarlanabiliyor. Isı veren kısımları korozyona karşı korumalı olması da klimayı öne çıkartıyor.

Samsung Klima Toptan Satış

Samsung klima toptan satış için distribütör firma ile ya da hemen her ilinde bulunan satış ve servis noktaları ile iletişime geçebilirsiniz. Rzg İklimlendirme Samsung klima, merkezi havalandırma ve iklimlendirme sistemleri satışı, projelendirme ve kurulum hizmetlerinde yetkili bayidir.