Ecotherma Klima

Son dönemlerde iklimlendirme dünyasında öne çıkan markalar arasında yer alan Ecotherma klima, birçok seçeneği ile kullanıcıların ihtiyaçlarına cevap vermektedir. Geniş servis ağı ve hizmetleri ile birçok kişi tarafından tercih edilen Ecotherma klima, split, kaset, duvar, salon tipleri ile bilinmekte ve kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır.

Hem bireysel hem de kurumsal anlamda birçok ev ve iş yerine hizmet sunan Ecotherma 2013 yılından bu yana iklimlendirme alanında çalışmalarını sürdürüyor. Özellikle uygun fiyatları ve kaliteli ürün yelpazesi ile kullanıcıların karşısına çıkan Ecotherma, geniş servis ağı sayesinde oluşan arızalara da hızlı bir şekilde müdahale etmektedir. Servis ağı 7 gün 24 saat boyunca müşterilerinin taleplerine cevap vermektedir.

Ecotherma Isıtma ve Soğutma Ürünleri

Ecotherma ısıtma ve soğutma ürünleri arasında geniş yelpaze bulunmaktadır. 9 bin BTU’dan 48 bin BTU’ya kadar her ev ve iş yerine uygun seçenekleri ile öne çıkan Ecotherma, bugüne kadar birçok noktada tercih edilen iklimlendirme markası olmayı başardı.

Duvar tipi, kaset tipi, salon tipi, kanal tipi başta olmak üzere birçok seçenek ile farklı müşteri tiplerine hitap etmektedir.

Ecotherma Duvar Tipi Klima

Ecotherma duvar tipi klimalarda sessiz mod sayesinde kullanıcılar ekstra sesten rahatsız olmazlar. Klima sessiz modda 19 dB(A)’a kadar sesini düşürebilmektedir. Tüm bu özelliklere ek olarak ön panel gösterge, sökülerek yıkanabilir iç panel, 24 saat zamanlayıcı, uyku modu, akıllı mod, otomatik olarak yeniden başlatma, yatay ısıtma ya da soğutma gibi birçok özellik barındırmaktadır.

Ecotherma Split Klima

Ecotherma klima tipleri arasında en fazla tercih edilenler arasında ye alan Ecotherma split klimalar, birçok özelliği ile kullanıcıların ihtiyaçlarını gidermektedir. Bu noktada özellikle enerji sınıfları ile öne çıkan split klimalar, sökülebilir ve yıkanabilir panel, yıkanabilir pp filtre, 3 kademeli ve otomatik iç ünite fan kontrolü, süper fonksiyon, gösterge parlaklık ayarı, her iki yönden drenaj bağlantı imkanı gibi birçok özellik sunmaktadır.

Ecotherma Salon Tipi Klima

Ecotherma salon tipi klimalarda 26 bin ila 48 bin BTU seçenekleri sunulmaktadır. Dikey ve hemen her noktada uygulanabilir yapıya sahip olması sayesinde sıklıkla iş yerlerinde tercih edilen klima hem ısıtma hem de soğutma yapması bakımından oldukça önemlidir. Klima içerisinde, full dc ınverter, 3 yönlü hava üfleme, defrost sırasında soğuk hava üflemeyi engelleme sistemi, turbo fonksiyonu, akıllı defrost ( buz çözme), ilave ısıtıcı desteği, arıza teşhis sistemi gibi ek özellikler bulunmaktadır.

Ecotherma Klima Toptan Satış

Ecotherma klima toptan satış için markanın genel dağıtıcısı olan firma ile iletişime geçebilirsiniz. Buna ek olarak Ecotherma satış temsilcileri ve servis ağını da bu anlamda kullanabilirsiniz. Ecotherma klima toptan satış işlemleri genellikle iş yerlerine, satış yapacak olan elektronik bayilerine yapılmaktadır. Rzg İklimlendirme Ecotherma klima, merkezi havalandırma ve iklimlendirme sistemleri satışı, projelendirme ve kurulum hizmetlerinde yetkili bayidir.