Rzg İklimlendirme

Kurumsal

Rzg İklimlendirme olarak, 18 senelik tecrübemize güvenerek, uzman ekibimizle 2014 yılında kuruluşumuzdan bu yana siz seçkin müşterilerimize hizmet etmekteyiz. Merkezi ısıtma sistemlerimerkezi soğutma sistemlerimerkezi havalandırma sistemleri ve yangın sistemlerinin, danışmanlık, projelendirme, uygulama ve kontrolünü, hatasız ve doğru olarak yaparak müşteri memnuniyetini sağlamaktayız. Rzg İklimlendirme özel ve tüzel kişilere sektörümüzde en iyi ve güvenilir hizmeti; yine en güvenilir ve kendi alanında lider firmaların ürünleriyle sunmaktadır.

On yıl üzeri deneyimli kalifiye ekiplerimiz tarafından projelendirilerek uygulanan merkezi havalandırma, ısıtma ve soğutma sistemlerimiz yurt içi ve yurt dışı hastane, avm, iş merkezi, site, restoran, fabrika ve oteller gibi sirkülasyonun yoğun olduğu işletmeler ve kurumlarda uzun yıllar sorunsuz güvenle kullanılmaktadır.

Vizyonumuz

Alanında uzman kadromuz ile kuruluşumuzdan bu yana müşteri portföyümüze hizmet etmekten onur duyarız. Temel ilkesi daima kalite ve dürüstlük olan firmamız, müşteri memnuniyetini ilk amaç olarak belirlemiştir.

Misyonumuz

İlke ve değerlerimize bağlı kalarak, vrf ve havalandırma çalışmalarımızda ve verdiğimiz tüm mühendislik hizmetlerinde müşterilerimize uygulamalarımızı hatasız ve bir defada doğru olarak yaparak maksimum faydaya ulaşmaktır.