Gree Klima

Günümüzde klima denildiğinde aklımıza gelen markalardan birisi olan Gree, bugün hem duvar hem salon hem de VRF klima tipleri ile kullanıcıların karşısına çıkmaktadır. 1991 yılından bu yana iklimlendirme ekipmanları üretimi ve satışı yapan Gree, bugün binlerce kullanıcı tarafından tercih edilmektedir.

Gree, hem alana hem de yaşanılan bölgenin şartlarına göre çözüm ve büyük klima tipleri sunması ile öne çıkmaktadır. İstenilen sıcaklık ya da soğukluk değerlerine sizi ulaştıran ve her mevsim kullanılan bir klima tipi olan Gree klima, ortamın ısısını profesyonel bir şekilde değiştirmektedir. Havada bulunan nem ve tozları tutan, böylece herhangi bir şekilde bakteri ve virüslerin yaşamasına fırsat vermez.

Gree klima, farklı tiplerde çalışma prensibine sahip, A+++ enerji sınıfı bulunan ürünler ile hem ekonomik hem de ergonomik olarak birçok insanın ilgisini çekmektedir. Bugün ister evde ister ofiste isterseniz geniş alanlı iş yerlerinde rahatlıkla kullanabileceğiniz boy ve ebatlarda olan klima tipleri ile geniş yelpazede hizmet akışı sağlamaktadır.

Gree Isıtma ve Soğutma Ürünleri

Gree klima hem ısıtma hem de soğutma yapabilme özelliğine sahiptir. Salon tipi, duvar tipi ve büyük binaları ısıtmak ve soğutmak için kullanılan VRF tipiyle herkesin ilgi alanına giren Gree, havanın homojen bir şekilde her yere eşit olarak dağılmasını sağlayan ender klima tiplerinden birisidir. Buna ek olarak modern çizgileri ile de öne çıkan klima birçok ev ve iş yerinde şık görüntüsü ile de dikkat çekmektedir.

Gree ısıtma ve soğutma sistemleri her kullanıcının isteğine cevap veren yapıda tasarlanmaktadır. Teknolojinin de verdiği imkan ile birlikte her geçen gün entegrasyonunu da tamamlayan klima, maksimum verimlilik ve minimum enerji ile büyük işler yapmaktadır. Bu sayede iklimlendirme sorununu kısa süre içerisinde çözüme kavuşturarak, yaşam alanlarını yaşanılır kılmaktadır.

Gree Vrf Klima

Gree VRF alanına 1998 yılında giriş yaptı. Geniş alanlarda ısıtma ve soğutmayı hem kişisel hem de genel olarak yapmayı amaçlayan Gree, 2012 yılında VRF sistemlerinin 5’inci neslini piyasaya sürerek, bu alanda ne kadar güçlü olduğunu da göstermiş oldu. Bu sistem endüstri lideri EER değerlerine, iyileştirilmiş konfor şartlarında, akıllı kontrol ve dizayn esnekliğine sahiptir. 2006 yılında Gree scroll VRF sistemi “Ulusal Yeni Ürünler” programına eklenmiştir. 2007 yılına geldiğimizde ise enerji verimliliği alanında geliştirdiği VRF klima tipi ile kendisini ne kadar geliştirdiğini gösterdi.

Gree VRF klima 2010 yılında eri Kazanımlı DC Inverter VRF Sistemleri ve DC Inverter VRF Sistemleri “2010 Ulusal Meşale” ve”2010 Ulusal Yeni Ürünler” programlarına alınarak büyük bir başarı elde etmeyi başardı.

Gree Klima Toptan Satış

Gree klima toptan satış işlemleri distribütör firma ve satış bayileri üzerinden yapılmaktadır. Bu anlamda iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz. Rzg İklimlendirme Gree klima, merkezi havalandırma ve iklimlendirme sistemleri satışı, projelendirme ve kurulum hizmetlerinde yetkili bayidir.